Akce

10.6.2017 od 13. hodin
      v Kempu Děčín   

 http://kramle.webnode.cz     


Sponzoři

Reference

Sociální firma Slunečnice funguje na trhu práce od roku 2008 a může se pochlubit příznivým hodnocením své práce ze strany spokojených zákazníků.
reference
 
Zaměstnanci Sociální firmy Slunečnice vybaveni veškerou technikou vyráží k zákazníkům ve své červené dodávce. Vše ochotně vynosí, případně rozeberou staré vybavení a odvezou do sběrného dvora. Prakticky se nestaráte o nic. Předsedové samospráv domů, kde jsme vyklizení zajišťovali, byli s naší prací spokojeni SBD Zelená a OSBD Děčín.
reference
 
Praktické zkušenosti mají pracovníci Sociální firmy Slunečnice s údržbou pozemků a lesních ploch. Provádíme likvidaci náletových dřevin, výsadbu stromků a jejich ošetření – nástřiky, ožínání a úklid lesa po těžební činnosti. Takto zajišťujeme práce především pro -  Národní park Česko-Saské Švýcarsko, Lesy Benešov a Povodí Labe.
 
referenceProvádíme veškerou manuální údržbu zahrad od sekání trávy přes údržbu živých plotů a odplevelování až po prostřihávání stromů a zastřihování okrasných květinových zón.
 
referenceV současné době zajišťujeme úklid ve společných prostorách 37 činžovních a panelových domů v Děčíně a blízkém okolí (Benešov nad Ploučnicí, Jílové). Jsme také schopni provést ve společných prostorách malířské a natěračské práce včetně komplexního úklidu po provedených pracích.
referenceNaši zaměstnanci mají zkušenosti s přestěhováním vybavení bytů případně likvidací starého bytového zařízení a uvolnění bytu pro nového majitele.