Akce

10.6.2017 od 13. hodin
      v Kempu Děčín   

 http://kramle.webnode.cz     


Sponzoři

Úklid

Sociální firma Slunečnice Vám zajistí následující práce:
 
Vyberte si z nabídky našich služeb komplexní úklid a údržbu prostor domácností i kanceláří, výrobních hal i jiných objektů, včetně úklidu automobilů a venkovních prostor. Připravené pro vás máme i náročnější služby spojené s úklidem, např. úklid po řemeslnících či vyklízení sklepních a půdních prostor, atd. Podle potřeb zákazníků jsme schopni zajistit po individuální domluvě jakékoliv nestandardní požadavky. Nabízíme pečlivost, kvalitu a spolehlivost. Garantujeme vám solidní jednání a dodržení sjednaných termínových i finančních podmínek a proto neváhejte kdykoliv kontaktovat naši zakázkovou kancelář. Pravidelným zákazníkům nabízíme paušální smluvní cenu s výhodnými slevami.
 
VYKLÍZENÍ BYTOVÝCH A NEBYTOVÝCH PROSTOR
Vyklízení sklepních a půdních prostor, likvidace následků povodní a jiných živelných katastrof, vyklízení objektů pro potřeby majitele, atd., zajištění odvozu a likvidace starého nábytku, nepoužívaného zařízení a jiného materiálu, v případě zájmu zákazníka i včetně následného úklidu či uvedení do stavu použitelnosti uvedených prostor.
PRO FIRMY:
 
Uklid kanceláří, chodeb, schodišť a sociálních zařízení (případně výrobních hal a jiných provozních prostor).  Úklid kuchyňských koutů, čištění dveří včetně rámů a dalšího příslušenství.Čištění osvětlovacích těles, topných těles, nábytku, podlahových krytin, obkladů a zábradlí. Mytí a leštění oken včetně rámů a vnitřních i vnějších parapetů. Úklid výtahů. Velké úklidy po malířích nebo po řemeslnících (po rekonstrukčních pracích).
 
PRO DOMÁCNOSTI:
Jednorázový úklid dle požadavků zákazníka, mytí oken, věšení záclon a závěsů, leštění nábytku. Úklid kuchyňské linky včetně spotřebičů.
 
Veškeré ceny jsou dle dohody / dle stavu zakázky