Akce

10.6.2017 od 13. hodin
      v Kempu Děčín   

 http://kramle.webnode.cz     


Sponzoři

2. BĚH PROJEKTU "NAJÍT CESTU"

Do druhého běhu projektu "Najít cestu" vstoupilo v průběhu března a dubna 2015  11 osob. Tito účastníci, stejně jako účastníci 1. běhu, absolvovali motivační program "Profesní dovednosti" s lektorkou a terapeutkou Bc.Mgr.Janou Merhautovou.
Také účasníci 2. běhu odcházeli z programu velmi spokojení.
Motivační prgram probíhal v období 17.4.-24.4.2015 v časové dotaci 48 hodin (6 dní po 8 hodinách).

V dalších měsících absolvovali účastníci poradenství s odbornou poradkyní Mgr. Petrou Oujezkou, která s účastníky absolvovala samostatné konzultace, kde s nimi řešila jejich pracovní plány, zpracovávala kariérní plán a řešila také sociální a osobní situaci.

Tohoto poradentví mohou všichni účastníci využívat opakovaně po celou dobu projektu.

V případě potřeby mohou účastníci využít v průběhu celého projektu i poradenství pro udržení pracovního místa.  

Rekvalifikace a odborné kurzy:

 - Akreditovaný rekvalifikační kurz "Obsluha křovinořezu a benzínové sekačky" - ve dnech 27.4.-30.4.2015 se této rekvalifikace zúčastnili 3 účastníci 2.běhu. Úspěšně složili závěrečné zkoušky a obdrželi certifikát o absolvování.

- Odborný kurz "Obsluha řetězové motorové pily" - ve dnech 11.5.-15.5.2015 se této rekvalifikace zúčastnili 2 účastníci 2.běhu. Úspěšně složili závěrečné zkoušky a obdrželi certifikát o absolvování. 

Ve dnech 15.-16.10.2015 se 4 účastníci 2.běhu zúčastnili odborného zahradnického kurzu ( péče o okrasné dřeviny na trvalém stanovišti, zakládání a péče o květinové záhony - záhonové květiny, růže - výsadba a péče o zahradní růže). Všichni obdrželi certifikát o absolvování. 

Také všichni účastníci z 2. běhu (11 účastníků) nastoupili na pracovní místa - 10 účastníků nastoupilo na pracovní pozici přímo do Sociální firmy Slunečnice, o.s. a 1 účastník nastoupil na dotované pracovní místo do Romského sdružení Indigo Děčín.